Головна

Апостиль, нотаріальне засвідчення, переклад, чеський присяжний переклад, польський присяжний переклад, довідка про несудимість, легалізація, закордонний паспорт, переклад довідок, переклад свідоцтв, переклад диплома, переклад атестата, переклад додатку, переклад реєстраційних та статутних документів компанії, юридичний переклад, переклад бізнес текстів, переклад маркетингових текстів, економічний переклад, нострифікація – усі ці послуги доступні в нашій компанії!

Апостиль – спрощена процедура легалізації. Поставити апостиль можна на оригінали, нотаріальні копії та переклад. Ми виконуємо: апостиль на свідоцтво про народження, апостиль на свідоцтво про шлюб, апостиль на свідоцтво про смерть, апостиль на свідоцтво про зміну імені, апостиль на диплом, апостиль на атестат, апостиль на статутні та реєстраційні документи фізичних та юридичних осіб. Замовте апостиль в нашій компанії за найнижчими цінами в Дніпропетровську!

Нотаріальний переклад – це вид юридичного засвідчення. Нотаріальні копії та нотаріальний переклад необхідні для подальшої легалізації або подачі в іноземні установи. Нотаріальне засвідчення перекладу виконується перекладачем, особа та компетентність якого перевіряється нотаріусом, після чого останній проставляє свій підпис та печатку. За детальною інформацією звертайтеся до нас!

Чеський присяжний переклад зараз більш доступний! Різницю між чеським судовим перекладом та нотаріальним перекладом Ви зможете дізнатись, звернувшись до нас. Документи, що перекладені чеським акредитованим перекладачем, не потребують жодного додаткового засвідчення. Отримайте повну консультацію з цього питання, та замовляйте чеський сертифікований переклад в офісі нашої компанії!

Польський присяжний переклад є вимогою державних ВНЗ Польщі. Польський акредитований переклад – єдина форма засвідчення документів, яку приймають такі заклади. Польський судовий перекладач знаходиться на території Польщі. Ми робимо процедуру перекладу польським сертифікованим перекладачем простішою! Ми завжди відкриті для того, щоб поділитися нашим досвідом з Вами!

Бюро перекладів – переклад в різних професіональних галузях нашими спеціалістами, що мають відповідні документи, які підтверджують їх компетентність – це завжди якісне та своєчасне виконання замовлення! Більше 5000 перекладених документів та текстів на 45 мов світу, більше 2000 задоволених клієнтів!

Довідка про відсутність судимості – впродовж одного дня! Замовте довідку сьогодні до 10-30 та заберіть готовий документ з нашого офісу наступного ранку! Ви можете розмістити замовлення не виходячи з оселі! Довідка про несудимість – легко та зручно з нашою компанією!

Юридичний переклад включає переклад статутів, актів, меморандумів, контрактів, угод, договорів и багато іншого. Переклад різноманітних юридичних текстів на цільову мову здійснюється спеціалістами з відповідною освітою. Ми пропонуємо тільки взаємовигідну співпрацю!

Економічний переклад - галузь спеціалізації, що потребує доволі обширних знань в різних сферах знань - географіі, політиці, а також обізнаності про ситуцію на певний момент та загальної уяви про основні тенденції розвитку світової та місцевої економіки. Це - широка галузь, і ми будемо раді допомогти Вам з максимально якісним перекладом.

Переклад бізнес текстів, або переклад маркетингових текстів,– область перекладу, де виключно важливо коректно передати сутність вихідного тексту, адже це може вплинути на подальший розвиток бізнесу. Будьте впевнені в тому, що Ваша справа розвивається відповідно до Вашого бачення! Ми завжди ради Вам в цьому допомогти!

Легалізація – процес засвідчення документу в Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ, та/або в Консульстві відповідної держави. Наша команда виконаю всю процедуру без Вашою участі. Довіряйте професіоналам – бережіть Ваш час!

Бюро перекладів «ONTOP» – команда досвідчених спеціалістів, які нададуть Вам кваліфіковану допомогу та підтримку у вирішенні непростих питань під час підготовки документів для виїзду за кордон. Ми готові сприяти Вам у вирішенні таких питань, як: проставлення штампу «Апостиль», легалізація, отримання повторних документів, а також їх переклад та нотаріальне засвідчення для країн всього світу.

Мета нашої діяльності – знайти оптимальний для Вас варіант вирішення виниклого питання у співвідношенні ціна – термін виконання – якість. У поєднанні з основними принципами роботи – відкритість, прозорість, інформативність, – ми забезпечимо точне виконання поставленої задачі при Вашому абсолютному спокої та впевненості в отриманні потрібного результату.

Звертаючись до нашого бюро перекладів, Ви отримуєте найповнішу інформацію про питання, що Вас цікавить, можливість розглянути всі існуючі варіанти щодо вирішення Вашої окремо взятої ситуації, а досвід роботи нашої команди у сфері оформлення документів дозволить максимально терміново вирішити будь-яке Ваше запитання!

Компанія «ONTOP» відкрита новим знанням та новому досвіду. Ми прагнемо до самовдосконалення та досягнення кращих результатів. Ми ніколи не зупиняємося на осягненому, ми йдемо до нових горизонтів! Ми не намагаємося перевершити конкурентів – ми прагнемо перевершити самих себе!
Терміново отримати довідку про несудимість, отримати дублікат документу, зробити переклад, виконати легалізацію, проставити штамп «Апостиль», засвідчити документи у присяжного (судового) чеського перекладача, відкрити візу, отримати дозвіл на роботу або навчання в Італії, оформити закордонний паспорт – все це – компанія «ONTOP»!


Наш досвід – Ваша впевненість!

 

Наша адреса:
Карта проезда к бюро легализации и переводов ONTOP
пр. К. Маркса, 60, офіс 15,
2-й поверх
(пересічення з вул. Леніна)
Графік роботы:

Пн-Пт       09.00-18.00
Сб, Вс  за домовленістю

Телефони:
+38 (056) 373-11-23 
+38 (066) 401-44-33
+38 (097) 401-44-33
+38 (093) 356-86-28
E-mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype:
perevodontop
legalontop

 

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.