Вартість та терміни

Апостиль - процедура легітимації для країн, які підписали Гаазьку конвенцію. Прийняття конвенції було обумовлено рішенням спростити складну, тривалу і дорогу процедуру легалізації і замінити її більш простим способом посвідчення документів для закордону.

 

Вартість проставляння апостиля в Дніпропетровську

Процедура проставлення апостиля не є ідентичною для всіх документів. Деякі офіційні папери, перш ніж відправиться в Міністерство, повинні пройти коло обласної легалізації. Так, органом, уповноваженим засвідчувати документи ЗАГС в обласних центрах, є Головне територіальне управління юстиції. Свідоцтва та виписки органів РАЦС Дніпропетровська та області зі штампом та печаткою Головного керування можуть подаватись на апостиль.

Інша інстанція, підтверджуюча справжність медичних довідок - Головне управління охорони здоров'я області. Це - довідки, які отримують в поліклініці абітурієнти іноземних ВНЗ. Довідки, згідно з вимогами Міністерства, повинні бути єдиної форми, яка підлягає обробці.

Вартість штампа апостиль залежить як від міністерства, в якому буде оброблятися документ, так і від вимог приймаючої сторони і може коливатися від 150 до 500 грн. за одну одиницю. Термін також залежить від типу документа. Час проставлення становить від 1 (нотаріальні документи, свідчення та виписки ЗАГС) до 40 робочих днів (документи про освіту старого зразка). Вартість зростає, якщо необхідне прискорення процедури оформлення.

Вартість апостиля на:

 

У деяких випадках приймаюча сторона просить поставити апостиль на перекладі. У такому випадку кінцева вартість буде складатися з вартості апостиля на оригіналі документа, нотаріального перекладу і ціни штампа на перекладі. При цьому термін обробки збільшується на 2-5 робочих днів, залежно від мовної пари перекладу.

Згідно законодавства України, виконається апостиль оригіналів документів. Однак, в цій вимозі є винятки. Не можна поставити апостиль на оригінали паспорта, військового квитка, свідоцтвах старого зразка. Що ж робити, якщо приймаюча сторона висунула вимоги апостилювати національний паспорт? У такому випадку апостиль ставиться на нотаріальній копії документа.

Наші фахівці безпомилково визначать термін і вартість замовлення. У разі виявлення невідповідностей, помилок або порушень норм законодавства, ми допоможемо Вам їх виправити найбільш легким шляхом.

Не підлягають апостилюванню внутрішні, банківські та фінансові документи, квитки, медичні довідки невідповідною форми. Папери, які подаються на апостиль, повинні містити гербову печатку офіційного органу, державного або приватного нотаріуса.

 

Консультації з вартості штампа апостиль

 

Для того щоб дізнатися приблизну вартість документа або пакета, Вам достатньо зателефонувати нам або відправити електронні копії поштою. Ми надаємо безкоштовні консультації нашим клієнтам. Отримавши можливість переглянути Ваші документи і знаючи про вимоги країни, куди ви маєте намір їх подавати, ми зможемо точно визначити, чи прийме їх Міністерство, якою буде кінцева ціна і термін проставлення апостиля. Ви також можете дізнатися необхідну Вам інформацію на сайті або по телефону.

 

Оплата і доставка

 

Довірче відношення до наших клієнтів дозволило сформувати гнучку систему оплати. Ми приймаємо передоплату, але можемо також працювати без неї. Якщо Вашим бажанням буде оплатити всю вартість замовлення за його готовності, ми з легкістю дамо згоду. За фактом повного виконання обумовлених послуг, ви можете внести повну суму готівкою або перерахувати на карту або рахунок в будь-який зручний час.

У разі дистанційного замовлення ми здійснюємо зворотну доставку замовлень нашим клієнтам за наш рахунок. Якщо виникає необхідність відправки готових документів закордон, наші менеджери можуть допомогти Вам в організації відправки. Ціна відправки при цьому встановлюється службою кур'єрської доставки, яку ми погоджуємо з вами

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.