Довідка про несудимість

Знадобилася довідка про несудимість? Все ще сумніваєтеся, чи замовляти її самому, або звернутися в компанію? Де поставити апостиль на довідку і виконати її нотаріальний переклад? Чи не краще все зробити в одному місці?

Видається документ для того, щоб засвідчити відсутність будь-якої причетності заявника до правопорушень. Наявність її свідчить про законослухняність громадянина і є свого роду гарантією його надійності, підставою для повної до нього довіри. Навпаки, відсутність такого паперу може послужити причиною відмови у прийнятті рішення на користь заявника.

 

Замовити довідку про несудимість вартість та термін

Термін

Вартість, грн

4 днi

350

 

Замовити довідку в Дніпропетровську можна самостійно. Для цього потрібно особисто відвідати відділення внутрішніх справ області. Зайве нагадувати про те, що таке рішення пов'язане з колосальною втратою часу на очікування. Що ж стосується жителів, які не проживають в обласному центрі - то це ще витрати на проїзд і т.д. Іноді папір потрібен терміново, і часу на пересування просто не залишається.

Але можна вирішити питання інакше - замовити її у нас. Це можна зробити дистанційно - відправити необхідні документи електронною поштою. Поступово таким чином, ви збережете особистий час для себе. А якщо вам потрібно поставити апостиль або виконати переклад - ви мінімізуєте свої фінансові витрати. Коли відлік йде на години - найкращий вихід - звернутися до професіоналів.

Перелік документів наступний:

  • ксерокопія заповнених сторінок паспорта - особисті дані і прописка;
  • для іноземних громадян - переклад паспорта з доданим документом, що підтверджує законне перебування на території України;
  • якщо ви змінювали ім'я або прізвище - документи, що підтверджують їх зміну;
  • ідентифікаційний код;
  • повідомити про мету отримання документа.

Цей документ потрібен в багатьох випадках як в Україні, для отримання дозволу на носіння зброї, де потрібно підтвердити свою чисту кримінальну історію, отримання закордонного паспорта та ін., так і для закордонних органів - для абітурієнтів вузів, які виїжджають до іншої держави і т.д.

 

Який термін дії довідки про несудимість

Період дійсності довідки про відсутність судимості спливає протягом періоду від 1 до 6 місяців. Точну інформацію слід дізнаватися у представників компетентних органів іноземної держави. Саме ці інстанції обробляють ваші документи, а також встановлюють правила щодо їх оформлення. Так, консульство Іспанії не приймає довідки, видані більше одного місяця назад.

Якщо на довідку було поставлено апостиль або переведено іноземною мовою, то засвідчувальний штамп і переклад втрачають юридичну силу, стаючи недійсними, в зв'язку з закінченням терміну дії первинного документа. З огляду на вищесказане, ми рекомендуємо при підготовці об'ємного пакета займатися оформленням довідки в останню чергу. Є сумніви - зверніться до нас - ми знаємо, як організувати все найкращим чином!

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.