Отримання дублікатів

Ви перебуваєте в іншій країні? У вас на руках старі документи, які потрібно замінити на нові дублікати? Не хочеться витрачати час і гроші на поїздку тільки заради цього? Вихід є - ви завжди можете звернутися до нас. Повідомте нам про мету отримання дублікатів, і ми дамо вам інформацію про те, що і в якій послідовності слід оформляти. Все, що знадобиться від вас - довіреність на співробітників нашого оіфса, оформлена нотаріусом. Якщо ви знаходитесь за кордоном - Консульським департаментом України. Шаблон довіреності надсилаємо вам у відповідь на ваш електронний запит.

Вартість і термін отримання дублікатів

Вартість і термін залежить від типу документа і ступеня терміновості його повторного витребування. Так, для того щоб отримати свідоцтво про шлюб, знадобиться 1-3 дні, для отримання архівної довідки - від 20 робочих днів. Від складності процедури залежить кінцева ціна замовлення. Ми гарантуємо вам справедливі ціни на послуги і виняткову зручність а також інформування протягом усього співробітництва.

Документ Термін Вартість (грн)
Документы РАЦС по Дніпропетровську 1-3 дні 250
Документы РАЦС по Україні 2-3 дні 350
Отримання дублікатів закордоном від 3 тижнів від 1500
Отримання рішнеь суду 2-3 тижні 250
Отримання довідки про відсутність корупційних правовпорушень від 2 днів 250
Отримання довідки про банкрутство від 3 днів 250

 

Навіщо отримувати дублікати

Найчастіше за дублікатами свідоцтв про народження звертаються громадяни України, які планують одруження закордоном. Відповідні органи, до яких потрібно подавати пакет для реєстрації, не визнають свідоцтва старого зразка. Вони вимагають замінити їх на свідоцтва нового зразка. Часто це може стати досить неприємною проблемою, адже отримання дублікатів документів ще далеко не все.
Європейські держави, для того щоб прийняти ваші документи, вимагають оформлення їх з апостилем. Які це документи? В основному, список це включає такі:

 

Як замовити дублікат

Згідно із законом України, отримати дублікати свідоцтв можуть тільки батьки. Що стосується інших документів, то для отримання їх без особистої присутності необхідно оформити довіреність. Але як бути, якщо ви не плануєте поїздку до України найближчим часом? У такій ситуації довіреність оформляється у Консульстві України. Це допоможе уникнути додаткових витрат на її легалізацію з подальшим нотаріальним перекладом для наших органів. Шаблон довіреності ми надішлемо вам за запитом.

Разом з довіреністю ми просимо також висилати копії всіх паперів, які потрібно замінити дублікатами. Це не обов'язкова вимога - вся інформація зберігається в архівах, проте це значно спростить і прискорить процес отримання ваших дублікатів.

 

Оформлення повторних свідоцтв

Отже, ми отримали всі необхідні дублікати. Незважаючи на те, що вимоги сторони щодо форми бланків виконано, це всього лише частина від загальної картини. Наступним етапом буде оформлення повторно виданих документів згідно встановленого порядку, що включає такі процедури:

У деяких випадках необхідно виконати відразу декілька процедур з перелічених вище. Наприклад, для візи нареченої до Швейцаріюї довгий список потрібних паперів має бути оформленим з апостилем і нотаріальним перекладом на німецьку мову. Для Бельгії, окрім апостиля, на свідоцтво про народження і заяві, потрібен буде апостиль на перекладі.

Як видно, процедура підготовки може значно відрізнятися. У зв'язку з цим ми рекомендуємо звертатися до компетентних органів закордоном для отримання точного переліку необхідних паперів. Зі списком на руках, звертайтеся до нас за консультацією - ми розповімо вам про те, які тонкощі існують при оформленні довідки про несудимість та інших паперів. Це допоможе істотно скоротити витрати і знизити ризик помилкового оформлення пакету до мінімуму.

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.